• 0212 495 13 13
  • info@gunesliakademi.com

Güneşli Akademi | OSGB

Güneşli Akademi Hakkında


Güneşli OSGB ve Akademi ; 20 yılı aşkın süredir 2 hastane ve bu hastanelere bağlı grup şirketlerinde 110 doktor ve 700 personeli ile sağlık sektöründe profesyonel hizmet veren ve bölgesinde lider Safa Hastaneler grubunun  bir kuruluşudur.

 

Güneşli OSGB ailesi olarak sektörün referans kadroları ile birlikte teknik araç gereç ve alt yapı desteği  ve tecrübeleri ile iş sağlığı ve iş güvenliği alanlarında beraber çalışmaya hazır olduğumuzu bildirir, iş birliğimizin sürekli, verimli ve başarılı olmasını dileriz.

 

Kazasız ve sağlıklı günler dileğiyle…


Hedefimiz


Sağlık alanındaki tecrübelerimizi iş yerlerinize taşımak, ayrıca hastaneler grubumuzun tüm doktor, ekipman ve personel imkanlarını sizlere sunarak iş sağlığı ve güvenliği konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetler ile sizlerin yanında olmaktır.


Vizyonumuz


İş güvenliği ve iş sağlığı çalışmalarına verilecek önem maddi ve manevi bir çok sorumluluğu ortadan kaldırmak, iş yerlerinde verilecek eğitimler amacı ile kurulan şirketimiz en yetkin yapıya sahip ortak sağlık güvenlik birimi (OSGB) olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.